BEZPŁATNA KONSULTACJA

DARMOWA WYCENA

Cena w przypadku sklepu internetowego jest ustalana indywidualnie ze względu na większą różnorodność opcji niż w przypadku stron internetowych.

 

Standardowo zainstalujemy dla Ciebie Google Tag Manager, Google Analytics czy piksel Facebooka. Sklep zintegrujemy z systemem płatności, co jest niezbędne, natomiast w zależności od Twoich potrzeb można go jeszcze dodatkowo rozbudować i zintegrować z innymi systemami.

 

Jeżeli jednak dopiero zaczynasz i nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na sklep to w zupełności wystarczy Ci podstawowy pakiet już za 1500 zł netto. Natomiast, kiedy już rozwiniesz skrzydła to nic nie stoi na przeszkodzie byśmy go rozszerzyli o potrzebne Ci opcje lub integracje.

 

W cenie dostajesz także system CMS, który pozwoli Ci na łatwe dodawanie produktów, zmiany cen, opisów zdjęć itd. Wszystko to omówimy ustalając co dla Ciebie jest najkorzystniejsze. 

JAKI JEST KOSZT BUDOWY SKLEPU INTERNETOWEGO?

Sklep internetowy daje Ci szansę na sprzedaż towaru 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jest nie tylko o wiele tańszy od sklepu stacjonarnego, ale dodatkowo daje Ci dostęp do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Nie pozwól na to by Twoi konkurenci z branży Cię uprzedzili. Pamiętaj również o tym, że rynek sprzedaży online rośnie z roku na rok, i wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się utrzymywał.

 

Wykonamy dla Ciebie spersonalizowany sklep internetowy z nowoczesną szatą graficzną. Oczywiście tak jak w przypadku stron internetowych będzie on oparty o RWD (Responsive Web Design) co oznacza, że będzie dostosowany zarówno na komputera jak i urządzenia mobilne. Obecnie jest to niezwykle ważne ponieważ już ponad połowa polskich użytkowników sieci, korzysta z telefonów komórkowych.  

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Tworzenie sklepów internetowych Świdnica

BEZPŁATNA WYCENA

KONTAKT:

 

PHU MULTISUB PATRYK GRUSZCZYŃSKI

NIP 8842680838

 

Zadzwoń - Multisub strony internetowe 784 472 592

Multisub strony internetowe biuro@multisub.pl

 

Multisub strony internetowe Poniedziałek - Piątek

     8.00 - 16.00

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Stworzę dla Ciebie sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Dowiedz się więcej