Dowiedz się więcej

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

DARMOWA WYCENA

Tworzenie sklepów internetowych Świdnica

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Sklep internetowy daje Ci szansę na sprzedaż towaru 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jest nie tylko o wiele tańszy od sklepu stacjonarnego, ale dodatkowo daje Ci dostęp do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Nie pozwól na to by Twoi konkurenci z branży Cię uprzedzili. Pamiętaj również o tym, że rynek sprzedaży online rośnie z roku na rok, i wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się utrzymywał.

 

Wykonamy dla Ciebie spersonalizowany sklep internetowy z nowoczesną szatą graficzną. Oczywiście tak jak w przypadku stron internetowych będzie on oparty o RWD (Responsive Web Design) co oznacza, że będzie dostosowany zarówno na komputera jak i urządzenia mobilne. Obecnie jest to niezwykle ważne ponieważ już ponad połowa polskich użytkowników sieci, korzysta z telefonów komórkowych.  

JAKI JEST KOSZT BUDOWY SKLEPU INTERNETOWEGO?

Cena w przypadku sklepu internetowego jest ustalana indywidualnie ze względu na większą różnorodność opcji niż w przypadku stron internetowych.

 

Standardowo zainstalujemy dla Ciebie Google Tag Manager, Google Analytics czy piksel Facebooka. Sklep zintegrujemy z systemem płatności, co jest niezbędne, natomiast w zależności od Twoich potrzeb można go jeszcze dodatkowo rozbudować i zintegrować z innymi systemami.

 

Jeżeli jednak dopiero zaczynasz i nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na sklep to w zupełności wystarczy Ci podstawowy pakiet już za 1500 zł netto. Natomiast, kiedy już rozwiniesz skrzydła to nic nie stoi na przeszkodzie byśmy go rozszerzyli o potrzebne Ci opcje lub integracje.

 

W cenie dostajesz także system CMS, który pozwoli Ci na łatwe dodawanie produktów, zmiany cen, opisów zdjęć itd. Wszystko to omówimy ustalając co dla Ciebie jest najkorzystniejsze. 

DARMOWA WYCENA

BEZPŁATNA KONSULTACJA